Geen stress, geen hartaanval, maar een hersenaandoening is ijsbeer Knut fataal geworden. Dat is gebleken uit de autopsie, zo meldt de Berlijnse zoo waar het beest verbleef.
Knut werd zaterdag dood teruggevonden in zijn ‘zwembad’ in de Duitse dierentuin. Op de video van zijn laatste minuut die even later opdook, was te zien hoe het beestje een soort aanval lijkt te krijgen om vervolgens achterover in het water te vallen. In eerste instantie werd gezegd dat Knut verdronken zou zijn na een aanval door stress. Maar dat wordt door de dierentuin nu weerlegd met de resultaten van de autopsie op de populaire ijsbeer.
Volgens de mededeling van de zoo is daaruit gebleken dat Knut aan een hersenaandoening leed en dat die hem fataal werd.
Knut zal alvast niet snel vergeten worden, het beest krijgt immers een monument van een ‘vriendenvereniging’ van de dierentuin. Die zijn een inzamelactie begonnen om geld bijeen te krijgen voor een groot gedenkteken. De actie leverde al heel wat kritiek op. Veel mensen vinden dat de zoo, die miljoenen verdiende aan de immens populaire ijsbeer, zelf maar voor een standbeeld moet zorgen. (AH)
http://www.youtube.com/watch?v=o9P_gUtZN-E&feature=player_embedded






Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties