Deze beroemdheden zijn besmet met het coronavirus

Niemand blijft gespaard voor COVID-19

Het coronavirus heeft met niemand medelijden en kan overal toeslaan. Ook heel wat bekendheden zijn ondertussen al besmet met COVID-19. De meeste stellen het gelukkig wel goed en zullen er alsnog bovenop komen.

Welke beroemde mensen zijn nu echter besmet in het binnen- en buitenland? Wij sommen de gekende gevallen even op.

Beroemde Belgen besmet het coronavirus

Marouane Fellaini – Profvoetballer (32 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Marouane Fellaini (@fellaini) op

Johan Vandelanotte – Politieker (64 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Johan Vande Lanotte (@johan.vandelanotte.oostende) op

Freek Braeckman – VTM-nieuwsanker (41 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Freek Braeckman (@freek_braeckman) op

Birgit van Mol – VTM-nieuwsanker (52 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Birgit Van Mol (@birgit.vanmol) op

Walter Grootaers – Zanger (65 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Walter Grootaers (@walter.grootaers) op

Beroemde celebs buitenland besmet met coronavirus

Idris Elba – Acteur (47 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Idris Elba (@idriselba) op

Tom Hanks – Acteur (63 jaar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Tom Hanks (@tomhanks) op

Prins Albert II – Prins (62 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Fondation Prince Albert II (@fondationprincealbert2) op

Mikel Arteta – Coach Arsenal (37 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Mikel Arteta (@mikelarteta) op

Paulo Dybala – Voetballer Juventus (26 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Paulo Dybala (@paulodybala) op

Harvey Weinstein - filmproducer, nu in gevangenis (68 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Gossip Room (@gossiproomoff) op

Kristofer Hivju - Acteur - (41 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Kristofer Hivju (@khivju) op

Blaise Matuidi - Voetballer Juventus (32 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Blaise Matuidi Officiel (@blaisematuidiofficiel) op

Daniel Dae Kim - Acteur (51 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Daniel Dae Kim (@danieldaekim) op

Fernando Gaviria - Wielrenner (25 jaar)

Kevin Durant - NBA-speler (31 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Kevin Durant (@kevindurant.7) op

Rachel Matthews - Actrice (26 jaar)

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Rachel Matthews (@rachellynnmatthews) op

Reacties

wpDiscuz