Brussel wordt designstad in september News
Brussel wordt designstad in september
News

Brussel wordt designstad in september

Onze hoofdstad wordt de hele maand september een thuishaven voor Belgische en internationale designers. Design September is een jaarlijks evenement voor designliefhebbers die hun gading kunnen vinden bij meer dan honderd tentoonstellingen en lezingen.

Er wordt onder meer meubilair, architectuur en textiel tentoongesteld tijdens de week. De deuren van verschillende ateliers van Brusselse ontwerpers staan dan wagenwijd open voor geïnteresseerden. De designmarkt Pecha Kucha vormt ook een absoluut hoogtepunt. Op internationaal vlak is Hong Kong de officiële partner van deze editie, laat Tsjechië zijn verborgen industrieën ontdekken en toont Polen een unieke collectie affiches in Bozar. Nieuw dit jaar zijn onder meer de creatieve platformen en de deelname van jonge en nieuwe Belgische merken als Maison MA van Marina Bautier.

De samenwerking tussen designhandelaars en -professionals wordt aangemoedigd door de wedstrijd Commerce Design Brussels. Daarbij worden tien laureaten aangekondigd waarop het publiek kan stemmen. De prijs gaat naar de persoon die het meeste stemmen kreeg voor de beste retail van de laatste drie jaar, ingericht door een designer of architect en wordt tweejaarlijks uitgedeeld.

Foto Photo News

Nick Lodewyckx

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties