Volgens een Frans tijdschrift zal Carla Bruni in oktober niet één maar twee mini-Sarkozy’s op de wereld zetten. Nochtans is zelfs de zwangerschap op zich nog niet bevestigd.
De geruchtenmolen draait in Frankrijk al maanden op volle toeren. Bruni zou zwanger zijn van haar kleine president en dat wordt telkens opnieuw in de verf gezet wanneer ze met een wijdvallend hemd de deur uitstapt.
Het Franse tijdschrift Voici meent nu te weten dat het voormalige model zwanger is van een tweeling. En de first lady zou in oktober bevallen.
Voor het gezin Sarkozy-Bruni zou de tweeling het respectievelijk vijfde en zesde kind zijn. Bruni heeft al een zoon uit een vorige relatie, Sarkozy heeft drie zonen uit zijn eerste en tweede huwelijk. (AH)





Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties