Twee maanden geleden werd de laptop van Cain, één van onze medewerkers, gestolen. Maar Cain, die nu eenmaal graag bezig is met allerlei nieuwe toepassingen, had een kleine verrassing voor de dieven. Zijn laptop was namelijk geregistreerd bij een internetservice waarmee je deze terug kan lokaliseren. Clint ging op zoek maar kwam voor de nodige verrassingen te staan.
Uit de beelden die de gestolen laptop uitzond, kregen we al snel de nodige informatie over de gebruikers: hun foto's, hun facebook account, de plaats waar de laptop gebruikt werd en nog heel wat meer. In het kader van onze Clint Vecht voor Jou! - actie broeide het plan om de laptop terug te gaan halen, alleen was er één probleem: op drie weken tijd was de computer in Bulgarije beland.
We wisten hoe de gebruikers er uit zagen, we wisten waar ongeveer ze zich bevonden, maar natuurlijk hadden we geen idee over hun intenties of vriendelijke bedoelingen. Onze avonturen vind je hieronder!
Aflevering 1: