Facebookparty in Haren loopt uit de hand (video) News
Facebookparty in Haren loopt uit de hand (video)
News

Facebookparty in Haren loopt uit de hand (video)

Het verjaardagsfeestje in Haren, dat een hype werd via Facebook nadat de jarige zelf het per ongeluk openbaar maakte en waarvoor zo'n 25.000 mensen zich aanmeldden, loopt vrijdagavond volledig uit de hand. Een paar duizend mensen zouden er aanwezig zijn. De politie roept mensen op om weg te blijven.

De mobiele eenheid heeft de jongeren weer teruggedrongen. Er klinken harde knallen, die waarschijnlijk worden veroorzaakt door rookbommen. Lantaarnpalen en verkeersborden zijn vernield, en hekken werden omgegooid.

Na ongeveer een kwartier renden de jongeren opnieuw de Stationsweg in. De tuinen van villa's in de omgeving staan vol met jongeren die staan te kijken.

Foto: ANP

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties