Kwart ex-Opelwerknemers zit zonder job News
Kwart ex-Opelwerknemers zit zonder job
News

Kwart ex-Opelwerknemers zit zonder job

Bijna twee jaar na de sluiting van Opel Antwerpen heeft een kwart van de ontslagen werknemers nog steeds geen nieuwe job. Van de ontslagen vijftigplussers is meer dan de helft (53,9%) nog werkloos. Daarbij zijn ook de mensen die met brugpensioen zijn, maar ook zij moeten in principe op zoek gaan naar ander werk.
Van de ontslagen Opel-werknemers die jonger zijn dan 45, heeft 14% na twee jaar nog geen nieuwe baan gevonden. De Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling (VDAB) heeft alle werknemers een zeer intensieve begeleiding naar een nieuwe job aangeboden, met onder meer opleidingen, sollicitatietrainingen en individuele gesprekken.

Ex-Opel-werknemers die vandaag nog werkloos zijn, krijgen een gewone begeleiding zoals alle anderen.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties