N-VA even groot als CD&V en sp.a samen News
N-VA even groot als CD&V en sp.a samen
News

N-VA even groot als CD&V en sp.a samen

In een nieuwe peiling van de VRT heeft de N-VA zijn koploperspositie overtuigend bevestigd, al behaalden ze wel minder dan in de vorige peiling.
De partij van Bart De Wever zou volgens de peiling 32,1 procent van de kiezers achter zich krijgen, waardoor ze even groot is als CD&V (17,4 %) en sp.a (14,7 %) samen. In hoeverre de peiling afgenomen werd voor de voetbalheisa, is natuurlijk de vraag.

Vlaams Belang zou de vierde partij blijven met 10,6 % van de stemmen, terwijl Open VLD 10,1 % behaalt. Groen kreeg 9,5 % achter zich. LDD lijkt helemaal weggevaagd: amper 0,4 procent van de kiezers zou voor de partij van Jean-Marie Dedecker stemmen. Zelfs de extreemlinkse PVDA doet beter met 2,5 % van de stemmen.

In vergelijking met de federale verkiezingen van 2010 stijgen enkel N-VA en Groen. (KA)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties