Partij R.O.S.S.E.M. komt toch niet op voor verkiezingen



Afgelopen zaterdag heeft de partij van economist Jean-Pierre Van Rossem een partijvergadering gehouden in Antwerpen. Daar besliste ze om toch niet op te komen voor de verkiezingen.

Eerst wilde de partij enkel in Antwerpen opkomen, maar dat idee is nu van de baan zegt Van Rossem in een interview met een Corelio-krant: "We zijn nog onvoldoende gestructureerd en kunnen niet opboksen tegen de fondsen van andere partijen" Hij meent wel dat zijn partij R.O.S.S.E.M. klaar zal zijn voor de federale en Vlaamse verkiezingen van 2014.

"Ik ben een systeem aan het uitdokteren om dan wel voldoende middelen te hebben. Maar als ik op dit moment zie dat N-VA bijvoorbeeld met campagnebussen rondrijdt... daar kunnen we nog niet tegenop." In dat jaar wil hij naar de verkiezingen met een economisch programma. "Geen enkele partij heeft zelfs maar een embryonaal plan om de crisis aan te pakken", vindt hij. (AN/Foto: Partijrossem.be)