Sharia4Belgium noemt documentairemaakster 'goedkope hoer' News
Sharia4Belgium noemt documentairemaakster 'goedkope hoer'
News

Sharia4Belgium noemt documentairemaakster 'goedkope hoer'

Sharia4Belgium noemt Sofie Peeters, de maakster van de documentaire 'Femme de la Rue', een goedkope hoer. De radicale moslims vinden dat Peeters de negatieve aandacht die ze van mannen kreeg aan zichzelf te wijten heeft.

In 'Femme de la Rue' is te zien hoe de Brusselse filmstudente op straat wordt nagefloten, lastiggevallen en zelfs uitgescholden door voornamelijk allochtone voorbijgangers. Ondanks het feit dat Peeters in de documentaire een normale jurk droeg, vindt Sharia4Belgium dat ze 'halfnaakt' en 'met haar gezicht geverfd als een clown' de straat is opgegaan.

"Als een goedkope prostituee", aldus de radicalen in een Youtube-filmpje. "Het is haar eigen schuld dat ze is uitgescholden en lastiggevallen. Ze was er op uit. Waarom denken jullie dat vrouwen zich schaars kleden en hun gezicht verven? Voor de aandacht van de mannen!"

Bekijk hier het filmpje van Youtube:

Foto Photo News

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties