Gisteren vond op het Domein de Gellinck de jaarlijkse ‘Summer Meet’ plaats van de Belgische E36 club.
De eerste dag van het jaar dat het winteruur weer van toepassing is een ‘Summer Meet’ houden is nogal raar, denkt u misschien. Daar is echter een goede reden voor: normaliter zou die doorgegaan zijn op 17 juli, maar aangezien die dag de regen met bakken uit de hemel viel werd de meeting verplaatst tot nader order.
Maar goed. ‘E36’ is de typebenaming van de BMW 3-serie die van 1991 tot 1998 werd gebouwd. Het was een voor die tijd een zeer innovatieve wagen en meteen de eerste BMW die in serie voor op de rijweg werd geproduceerd, met een ideale gewichtsverdeling van ongeveer 50/50. Voor- en achterkant bedoelen we hiermee, niet links en rechts.
De E36 was er in al zijn carrosserievarianten (sedan, cabriolet, coupé, compact en touring) vertegenwoordigd, maar ook andere BMW’s waren er meer dan welkom. Een dergelijke bijeenkomst wordt jaarlijks georganiseerd door E36club.be (SL)