Valt er vandaag wat te vieren?
Bwa, vieren, vandaag is het internationale vrouwendag, en dat begon allemaal met vrouwen die ook stemrecht wilden en zo. Tegenwoordig spreekt men in zowat de hele westerse wereld op 8 maart van internationale vrouwendag.
Naar verluidt zijn er ook in het midden oosten vrouwen die dit willen invoeren. Zij mogen dit echter enkel binnenshuis, met een theedoek op hun hoofd en met een maximum volume van 15 decibel laten weten. Zoniet zullen zij worden gestenigd op een koele zondagochtend nadat zij eerst werden gepenetreerd met een biologisch geteelde prei. Al kunnen dat natuurlijk ook geruchten van zeer onbetrouwbare bronnen zijn. (SL)







Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties