Joke van de Velde en andere vrouwelijke BV’s schitteren in bikini en topjes tijdens bloedhete dagen

Het was duidelijk heel heet

Afgelopen dagen scheen de zon behoorlijk stevig. Genoeg reden voor heel wat vrouwelijke BV’s natuurlijk om in bikini te paraderen of gewoon hun meest sexy outfit te tonen. Aangezien we leven in 2020 wordt dit natuurlijk uitgebreid gedeeld op Instagram wat ook heel wat sexy kiekjes oplevert.

We hebben vandaag weer een lijstje met heel wat leuke dames zoals Joke van de Velde, Julie Vermeire, Miss België Celine van Ouytsel, Laura uit Blind Getrouwd, Temptation Angela en nog heel wat anderen.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door 🌸 Joke van de Velde 🌸 (@jokevandevelde1) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Angela 🌹 (@angelastolemyname) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Blind Getrouwd 2020 (@lauralieckens) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Luna Stevens (@lunastevens1) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Lynn Van den Broeck (@lynnvdb75) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Veronique De Kock-Goossens🎀 (@veroniquedekock) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Romanie Schotte (@romanieschotte) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Annelies Törös (@anneliestoros) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door ✯CECE✯ (@celinevanouytsel) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Lenthe Stevens (@lenthestevens) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door ⚡️ NANOE VAESEN ⚡️ (@nanoevaesen_official) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door elinedemunck (@elinedemunck) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door MeganDesaever (@desaevermegan__) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Anouk Matton Thivaios – MATTN (@mattnworld) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Nasrien Cnops (@nasriencnops) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door flo windey (@flowindey) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Julie Vermeire (@julievermeire) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Lotte Vanwezemael (@lottevanwezemael) op

Bron intropic: Instagram

Reacties

wpDiscuz