Dit zijn de knapste speelsters op het WK voetbal voor vrouwen (foto’s)

Een paar pareltjes!

Momenteel is het WK voetbal voor vrouwen aan de gang in Frankrijk. Uiteraard is het allerbelangrijkste daar het spelletje met de bal. Maar het oog wil natuurlijk ook wat en daarom zijn wij dolgelukkig dat er ginds in Frankrijk een paar echte pareltjes op het veld ronddartelen! Hier heb je er een paar…

Mária Léon (Spanje)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door María Pilar León Cebrián (@marialeonn16) op

Alex Morgan (USA)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Alex Morgan (@alexmorgan13) op

Fridolina Rolfö (Zweden)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Fridolina Rolfö (@fridolinarolfo) op

Delphine Cascarino (Frankrijk)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Delphine Cascarino (@delphine_cascarino) op

Tiffany Sornpao (Thailand)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Tiffany Darunee SORNPAO! (@t.poww) op

Su Helen Galaz (Chili)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door su helen galaz (@su_helen_galaz) op

Marion Torrent (Frankrijk)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Marion Torrent (@mariontorrent4) op

Hayley Raso (Australië)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Hayley Raso (@hayleyraso) op

Martina Rosucci (Italië)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Martina Rosucci (@martinarosucci) op

Andressinha (Brazilië)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Andressinha ✨ (@andressinha95) op

Jordyn Huitema (Canada)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Jordyn Huitema (@jordynhuitema) op

Jackie Groenen (Nederland)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Jackie Groenen (@jackie_groenen_14) op

Lieke Martens (Nederland)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Lieke Martens (@liekemartens) op

(Intropic: Alex Morgan – YouTube)

Reacties

wpDiscuz