Benfica-coach valt politie aan om supporter te bevrijden (video) News
Benfica-coach valt politie aan om supporter te bevrijden (video)
News

Benfica-coach valt politie aan om supporter te bevrijden (video)

Voetbaltrainer Jorge Jesus verdient zonder twijfel een gouden medaille voor loyaliteit naar zijn club en supporters toe. Niet elke coach zou zomaar een hoop flikken te lijf gaan om een losgeslagen fan uit hun handen te redden. Respect Jorge.De Portugese ploeg Benfica haalde gisteren een felbevochten 0-1 zege binnen op het veld van tegenstander Vitoria Guimaraes. Om deze overwinning te vieren, besloten de spelers hun truitjes uit te delen aan de fans in de tribunes. Hierop reageerden de supporters euforisch maar eentje ging dan net iets te ver om dit blijde gevoel te delen.

Zo liep een fan het veld op om een overwinningsrondje te maken probeerde hij zo een voetbalshirtje te bemachtigen. Dit viel - zoals verwacht - niet in goede aarde bij de aanwezige politiemannetjes, die de enthousiasteling dan ook onmiddellijk neerhaalde.

Deze gewelddadige actie was dan weer dik tegen de zin van coach Jorge en greep hij zelf in om deze supporter te beschermen. Zo stormt Jorge recht in het groepje smurfen en gebruikt hij al zijn macht om de Benfica-volgeling te bevrijden.

"Er is niets gebeurd. In de euforie van het moment is die kerel het veld opgelopen. Ik heb aan de veiligheidsmensen gevraagd om hem gerust te laten, want hij wilde enkel een truitje.", verklaart de coach in Het Laatste Nieuws. Jorge Jesus voegde er nog aan toe dat hij altijd de eerste zal zijn om de fans van Benfica te verdedigen.

De passie van deze man mag gerust een voorbeeld zijn voor andere trainers. Bekijk hieronder de beelden van zijn "heldendaad". (DR)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties