Eva Pauwels zit opnieuw aan de fles



Vier maanden geleden gaf haar dokter haar de raad te stoppen met drinken. De hele tijd hield ze het vol, tot ze naar Thailand ging.

“Als je zo blijft verder doen, gaat het slecht met je aflopen”, dat is wat Eva’s dokter haar enkele maanden geleden vertelde. Vier maanden lang raakte ze geen druppel meer aan en ging ze zwemmen en fitnessen. “En ik raakte geen vetzakkerij meer aan”, zo vertelt ze in Story. “Alleen maar gezonde snacks.”

Fysiek voelde ze zichzelf veel beter: “Het is ongelooflijk hoe je lichaam reageert op een alcoholstop. Ik voelde me veel fitter en mijn huid kreeg ook een frisse, gezondere tint. Een recente bloedcontrole wees ook uit dat mijn lever zo goed als nieuw is, terwijl die er vier maand geleden nog erg aan toe was.”

En toen had ze blijkbaar zoiets van “met een zo goed als nieuwe lever kan ik er alweer een tijdje tegenaan”, want samen met hare Franky trok ze naar Thailand om hun huwelijksgeloften te vernieuwen. En daar vloog ze er naar eigen zeggen stevig in. Ze is wel van plan om terug te stoppen, maar nu nog even niet. “Ik geniet te graag. Nu wil ik eerst en vooral genieten van mijn wittebroodsweken.” Santé! SL)