Nieuws
Motoren
Sport
Entertainment
Babes
Games
Lifestyle
Clint vecht voor jou
nl
fr

Onverlaten gaan op de vuist voor Paris Hiltons slipje (fotospecial) (1 / 30)

Gepost op 28 jun 2012, 10u22   

Paris Hilton gaf eerder een, nu ja, nogal apart DJ-optreden in Brazilië en was daar bijzonder trots op. Een avondje stappen dat daarna volgde wil ze dan weer zo snel mogelijk weer vergeten, maar hier zijn de foto’s!


Die Paris Hilton toch. Ze was een avondje gaan stappen in Hollywood, nachtclubje doen en zo. Toen werd het stilaan tijd om naar huis te gaan en paparazzi stonden alvast klaar bij haar auto. Waarom is nogal duidelijk: het is telkens zij in- of uit de auto stapt uitkijken of ze nu wel of niet een slipje draagt.

Eén der fotografen begon foto’s te maken van Paris’ upskirt, maar een vriend die Paris vergezelde en dat slipje mét inhoud misschien wel wilde claimen voor die nacht was daar niet zo blij mee. Hij probeerde de camera af te pakken, waarna het een heus gevecht gevolg Paris versus paparazzi werd. Ook Paris Hilton zelf ging een beetje ‘oep haar bakkes’, zoals je kunt zien.

Enkele blauwe plekken en schrammen later hadden de paparazzi uiteindelijk toch nog waarvoor ze kwamen: de upskirt van Paris Hilton. (SL)


Tags:
  • Entertainment
  • Hollywood
  • nachtclub
  • Paris Hilton
  • upskirt

CIMtag