Coleen Rooney op bedevaart voor doodzieke zus News
Coleen Rooney op bedevaart voor doodzieke zus
News

Coleen Rooney op bedevaart voor doodzieke zus

Ze heeft dezer dagen meer dan genoeg zorgen aan haar hoofd met echtgenoot Wayne Rooney, dus vond Coleen het hoog tijd om even wat tijd te nemen voor zichzelf. Ze trok met haar streng katholieke familie naar Lourdes om er te gaan bidden voor haar doodzieke zusje Rosie. Al zullen er waarschijnlijk wel een paar gebeden voor haar overspelige echtgenoot geweest zijn.

Volgens vrienden is het de bedoeling dat Coleen een aantal flesjes heilig water meebrengt uit het bedevaartsoord voor haar 12-jarige stiefzusje Rosie. Het meisje lijdt aan een ongeneeslijke ziekte, maar Coleen probeert alles te doen om haar leven zo aangenaam mogelijk te maken. Enkele jaren geleden nam ze haar zelfs al eens mee naar Lourdes.

Maar het is inmiddels alom bekend dat Coleen ook nog met andere zorgen kampt. Enkele weken geleden lekte namelijk uit dat echtgenoot Wayne Rooney haar bedroog met een hoertje toen ze zwanger was van hun zoontje Kai. Het koppel is intussen terug samen maar de voetballer is gewaarschuwd: nog een misstap en hij vliegt onverbiddelijk buiten. (HH)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties