Oei, wat nu? Wilde de komiek gebruik maken van de diensten van Vlaanderens bekendste prostituee en liep het wat uit de hand?
Neen, het ging om paardenvlees. De laatste dagen staan de kranten er bol van: zowat overal treft men paardenvlees aan en een mens begint zich stilaan af te vragen hoe het kan dat er überhaupt nog paarden rondlopen. Gunter Lamoot besloot er ook een grapje over te verzinnen en Twitterde dit: “Schokkend: nu ook paardenvlees in Hot Marijke aangetroffen”.
Gunter Lamoot vond het zelf nog wel grappig maar Hot Marijke vatte het anders op en kon daar niet bepaald mee lachen. “U bent walgelijk. Bestialiteiten zijn illegaal en degoutant. U bewijst dat u een plat vulgair ventje bent zonder humor”, zo antwoordde ze. Ook riep ze nog op tot een mediaboycot voor Lamoot.
Hot Marijke denkt wel te weten waarom de grapjurk het op haar gemunt had. “Waarschijnlijk heeft hij mijn blog gelezen, waarin ik schrijf dat ik vind dat het niet kan dat hij grapjes maakt over Auschwitz. O ja, ze liet ook nog weten dat ze niet zo voor grote lullen was. Niet letterlijk, noch figuurlijk. Lamoot zweeg in alle talen.
Onder vindt u een stukje van de bovenste plankhumor van Gunter Lamoot. (SL)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties