Er komt geen derde 'Sex and the City'-film, maar de televisiereeks keert mogelijk wel terug. Tenminste als het van hoofdrolspeelster Sarah Jessica Parker afhangt.
Volgens de Britse tabloid Daily Mail ziet de Amerikaanse actrice een derde film niet zitten na de tegenvallende commentaar op de tweede prent. Zij wil Carrie Bradshaw wel vertolken in een zevende seizoen van de tv-reeks en wil daarvoor samenwerken met Darren Star, bedenker van de serie.
Er doen al langer geruchten de ronde dat er een 'Sex and the City'-prequel komt, maar die plannen lijken nu het onderspit te delven.
Beeld: Photonews






Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties