Lesley-Ann Poppe start in september 2012 met haar eigen mediaschool. "Eigenlijk bestaat die al", verduidelijkt Poppe.
"We breiden gewoon uit. Onze school biedt nu al 360 opleidingen aan 10.000 leerlingen aan. Daar zit ook de opleiding media bij. Ik leid cursisten op tot fotograaf, videoreporter, lay-outer of journalist. Die cursussen zijn zodanig een succes dat onze huidige locatie op de Mechelse Steenweg stilaan uit zijn voegen barst. Daarom kochten we een nieuw pand, een vroegere zaak in kantoormeubilair. Bedoeling is dat hier volgend schooljaar 5.000 leerlingen kunnen starten."
Leerlingen die hopen op juffrouw Lesley-Ann Poppe blijven op hun honger zitten. "Zelf ga ik niet voor de schoolbanken staan. Als directrice hou ik de taken liever gescheiden en wil ik op de (ahum, n.v.d.r.) achtergrond blijven. Ik sluit niet uit dat er bekende gezichten komen doceren. Let op, we zijn niet de zoveelste showbizz-school die bv's opleidt. De leerlingen leren bij ons echt iets bij en krijgen, als ze slagen, een erkend diploma." De dromen van Poppe lijken niet te stoppen. "Ik plan nog een transport-, een mode- en een sportschool. Sommige van die cursussen bieden we nu aan via thuisstudie, maar ik wil ze graag in echt onderwijs geven. Al is nu eerst onze mediaschool aan de orde. Geloof me, dat was een behoorlijk fikse investering."
We zijn vooral benieuwd naar de vakoverschrijdend cursus waarbij de mix van lichaamsverzorging, koken en mediatraining samen worden gesmolten en waar een extra luik voor sociale media is aan toegevoegd. Of kort gezegd: wie met een enorme decolleté kokend op tv kan komen, moet instaat zijn om 44.000 Facebook-fans te verzamelen.