Yelo - het multimediaplatform van Telenet voor live-tv in en om het huis, films op aanvraag en de programmering van de Telenet-digicorder - wordt beschikbaar voor alle Telenetgebruikers. Tot voor kort moest je je registreren voor deze gratis dienst en kwam je op een wachtlijst terecht.
Via Yelo kan iedereen de tv-gids bekijken. Om je digicorder van op afstand te programmeren moet je uiteraard klant zijn van Telenets digitale tv-dienst, maar je hoeft daarom geen internetaansluiting van Telenet te gebruiken. Om live-tv te bekijken moet je wel een Telenet-internetaansluiting gebruiken en een abonnement voor digitale tv hebben bij de Mechelse kabelaanbieder.
Eind vorig jaar werd Yelo al beschikbaar met een iOS-app. Een Android-app blijft echter uit, al kunnen Android-gebruikers natuurlijk wel gewoon van de Yelo-website gebruikmaken.
Yelo is voorlopig gratis, maar Telenet liet zich al een paar keer ontvallen dat het in de toekomst mogelijk een betaaldienst wordt.