Lichte paniek afgelopen dagen bij de fans van Margriet Hermans: die dachten dat het gedaan was met hun idool maar Margriet, die was gewoon te lui.
Haar concertagenda op haar website. Die was helemaal leeg. ‘Oei oei, ons Margrietje stopt ermee’, zo dachten de fans en het gerucht ging al snel de ronde.
“Ik treed nog op, maar ik heb het te druk om mijn website te onderhouden”, zo zegt Margriet nu in Blik. “Ik zou dat eigenlijk moeten doen, maar ik ben daar gewoon te lui voor. Per maand kan je mij nog zo’n vijf keer aan het werk zien. Dat is geen berg optredens, maar voor mij is dat genoeg. Ik ben blij dat ik nog steeds mag zingen, want dat doe ik echt supergraag. Bovendien ben ik bezig met een nieuw concept, dat ik volgend jaar wil lanceren voor mijn zestigste verjaardag. Wees gerust, het zal een bommetje worden!”
Da’s goed, Margriet. Laisse roulez les bon temps! (SL)






Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties