Martine Tanghe presenteert al jaren het 'Groot Dictee', maar zal er dit jaar vanwege haar eerdere diagnose van borstkanker niet bij zijn. De organisatie liet nu weten geen vervanging voor de journaliste te voorzien.
Philip Freriks zal dit jaar alleen het Groot Dictee presenteren. De 22ste editie is opgesteld door essayist, auteur en columnist Arnon Grunberg. Enkele bekende Belgische deelnemers zijn Lien Van de Kelder, Geena Lisa Peeters, Freek Braeckman en de opvallende nieuwkomer Christophe Deborsu. Eens zien hoe die het er als Franstalige van zal afbrengen. "Ik droom er 's nachts al van. Het is super spannend", liet Deborsu weten.
Beeld: Photonews





Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties