Matthias Schoenaerts grijpt opnieuw naast Oscar News
Matthias Schoenaerts grijpt opnieuw naast Oscar
News

Matthias Schoenaerts grijpt opnieuw naast Oscar

Op de 85ste Oscars slaagden regisseur Tom Van Avermaet en acteur Matthias Schoenaerts er niet in hun nominatie te verzilveren. 'Dood van een schaduw' werd genomineerd in de categorie "Beste Kortfilm", maar viel dus niet in de prijzen.

Dit is de tweede maal in twee jaar tijd dat Matthias Schoenaerts de Oscar voor zijn neus ziet voorbij gaan. 'Rundskop' greep vorig jaar naast de Oscar voor 'Beste Anderstalige Film'. Dit jaar maakte de 35-jarige een grote kans op een gouden beeldje. Schoenaerts speelt de hoofdrol in 'Dood van een schaduw', het verhaal van een jonge soldaat in de Eerste Wereldoorlog.

Schoenaerts mocht vorige week wel de César voor 'Beste Mannelijke Belofte' in ontvangst nemen. De Césars zijn de Franse tegenhangers van de prestigieuze Oscars. De acteur werd bekroond voor zijn rol in 'De rouille et d'os'. In deze film speelt hij een hoofdrol naast Oscarwinnares Marion Cotillard.

'Curfew', een Amerikaanse productie, kaapte het gouden beeldje weg voor Schoenaerts en co. De film gaat over Richie, een depressieve man die een nacht voor zijn nichtje moet zorgen. De suïcidale Richie begint een band op te bouwen met de kleine Sophia. Op het einde klimt Richie uit het dal en kijkt het leven positief tegemoet.

Foto Photonews

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties