2013 was het jaar waarin Miley Cyrus zich van zedige popnimf tot losgeslagen sekssymbool ontpopte, maar het was wachten tot 2014 vooraleer we haar bevallige borsten mochten aanschouwen. Nu dus.
Voor haar fotoshoot met Brian Bowen Smith liet ze zich topless bewonderen, maar op de eerste foto's was enkel haar rechterborst te zien. In deze foto krijg je het volledige pakket voorgeschoteld, al wordt er her en der getwijfeld aan de echtheid van de foto. Fake of niet, alle redenen zijn goed om er toch even naar te kijken. Er kan nooit genoeg Miley Cyrus zijn. Naakt dan toch. (KA)










Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties