Mariah Carey staat op het punt te bevallen van haar eerste twee kindjes. Ze vond tussendoor nog wel de tijd om uit de kleren te gaan voor het Amerikaanse tijdschrift Life&Style.Mariah Carey is niet de eerste beroemdheid die haar (hoog)zwangere buik toont op de cover van een magazine. Onder andere Demi Moore deed het haar al voor.
"Ik wilde het toch een kans geven. Het is mooi om dit moment te laten vastleggen", zei de zangeres die een jongen en een meisje verwacht. "En de tweeling was duidelijk klaar voor de eerste fotoshoot. Ik voelde ze de hele tijd schoppen, heel bijzonder!"
Haar man en toekomstig papa Nick Cannon vindt zijn zwangere vrouw aantrekkelijker dan ooit. "Ik kan niet nog meer van haar houden."