'Bohemain Rhapsody' van Queen is door de luisteraars van Radio 2 opnieuw verkozen tot het beste nummer aller tijden. Zaterdagavond raakte bekend dat het nummer net als vorig jaar de lijst aanvoert van de 1.000 klassiekers.
De afgelopen week werden op Radio 2 de duizend platen gedraaid waar de de luisteraars het meest op hadden gestemd. Op oudjaarsavond volgde de apotheose. Niemand minder dan premier Elio Di Rupo mocht bekend maken dat het bombastische 'Bohemian Rhapsody' van Queen op nummer 1 stond.
Vlak achter Queen kwam verrassend genoeg Barry White met 'You're the first, the last, my everything'. 'De Roos' van Ann Christy hield zijn derde plaats vast. Bryan Adams zakte met 'Summer of '69' naar plaats vier.
De hoogste nieuwkomer in de lijst was 'Heist aan zee' van Bart Peeters op nummer 92. Het best vertegenwoordigd was Will Tura met maar liefst 22 liedjes bij de top-1.000.
De top-10:
- Bohemian rhapsody - Queen
- You're the first, the last, my everything - Barry White
- De roos - Ann Christy
- Summer of '69 - Bryan Adams
- Dancing queen - Abba
- Eenzaam zonder jou - Will Tura
- Child in time - Deep Purple
- Inch Allah - Adamo
- Paradise by the dashboard light - Meat Loaf
- Sultans of swing - Dire Straits






Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties