Adrenoid
Airport Tycoon
Being One
Bombchain
Celebrity Scrap Club
D-Evo
Donkey Bomb
Double Blaster
Drivin' Donuts
Gold Panic
Hex Mines
High Dive Hero
Kayak King
Loved Up
Mine Solver
Pacman Advanced
Pinch Hitter 2
Pitdwellers
Pizza Pronto
Roll Roll Roll
Shark Attack
Swuffle
The Morning After
The Primitive
Betty Owczarek wil nog een derde kind

26-08-2009 - Betty Owczarek heeft tijdens een interview laten weten dat haar moedersinstinct weer opnieuw oplaait. Haar hotel in Lier is zo goed als af en nu begint ze aan gezinsuitbreiding te denken. De hotelkamers zullen met andere woorden heel nuttig gebruikt worden.

Bart, de echtgenoot van Betty, had al jaren een droom om een hotel uit de grond te stampen. Nu hun Zimmerhotel in Lier bijna af is, heeft het koppel opnieuw tijd voor andere dingen. Zo zouden ze graag nog een broertje of een zusje krijgen voor Melanie en Evita. De bedden zullen bij de grand opening in oktober met andere woorden al uitgebreid getest zijn.

“We hebben een mooie luxesuite met jacuzzi”, liet de blondine weten tijdens een interview. Betty is natuurlijk niet de meest verlegen vrouw uit BV-land, maar soms zou ze bepaalde details toch écht achterwege mogen laten… (KC)



Naar de Home-pagina


Anoniem: Mooi,

Anoniem: Mooi :)


Om te reageren moet je ingelogd zijn. Log in of registreer.