Borat dan toch op podium Oscars
Gepost op 01 mrt 2010, 12u35
Acteur Sacha Baron Cohen, de man achter typetjes als Brüno en Borat, is dan toch welkom op de Oscars. Naast de komiek treden ook Miley Cyrus, Zac Efron, Ben Stiller en Steve Carell aan tijdens de ceremonie.
Het is verrassend dat de komiek op het podium van de Oscars zal verschijnen om een beeldje uit te reiken. De Academy, de organisator van de filmprijzen, had eerder al gemeld dat de omstreden acteur niet welkom was tijdens de ceremonie. Ze maakte eerder deze beslissing uit vrees dat de controversiële Brit rare dingen zou doen tijdens de live-uitzending.
De Oscaruitreiking vindt volgend weekend plaats in de nacht van zondag op maandag (Belgische tijd). Er zijn twee grote kanshebbers dit jaar en dat is de sciencefictionfilm Avatar en het oorlogsdrama The Hurt Locker, beide zijn goed voor negen nominaties. (TDC)