Het feest is nog niet voorbij voor de agenten die tijdens de City Parade gewillig op de foto gingen met vrouwelijk schoon. Het Comité P heeft een bijkomend onderzoek geëist. Volgens de heren daar brachten de politiemannen de waardigheid van het ambt in diskrediet. Ze zouden evenzeer gezondigd hebben tegen de deontologische code.
De kater die de agenten overhielden na een niet onaardige fotosessie met al even niet onaardige dames tijdens de City Parade is hardnekkig. Het Comité P kan vooral niet lachen met de lift die de ordehandhavers gaven aan de meisjes. Ook het verkleedpartijtje met kogelvrije vesten en wapenschilden is de mensen van het controleorgaan slecht bekomen.
Voor vakbondsman Bart Velle (NSPV) mag het stilaan stoppen. “De agenten zijn al het voorwerp van een intern onderzoek”, zegt de man. “Daar zou het bij moeten blijven. Maar het Comité P wil er blijkbaar een staatszaak van maken. Dat is te gek voor woorden.”
De vakbondsman begrijpt niet dat er voor ‘zoiets onnozel’ twee onderzoeken nodig zijn. “De enige reden die ik kan geven voor het dubbele werk is dat er bij het Comité P ook mensen zitten die vrouwelijk schoon appreciëren”, besluit de man met een kwinkslag.
De hippe fotoshoot van de agenten vond plaats op 21 augustus tijdens de City Parade in Brussel. Clint zette het betere poseerwerk als eerste online. (SF)







Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties