'Flodders' stappen naar de rechter News
'Flodders' stappen naar de rechter
News

'Flodders' stappen naar de rechter

De acteurs uit de beruchte Flodder-familie spannen een rechtzaak aan tegen de makers van de serie. Ze worden niet of te weinig betaald voor de veelvuldige herhalingen van de serie op televisie.

RTL Nederland is de producent van de serie. Vier acteurs (Nelly Frijda (ma Flodder), Stefan de Walle (zoon Kees Flodder), Lou Landré ('Sjakie') en de weduwe van Coen van Vrijberghe de Coningh (zoon Johnnie Flodder)) zeggen dat ze al lange tijd geen vergoeding hebben gekregen voor de vele herhalingen van de populaire serie. Volgens hun contract moeten ze elk 680 euro krijgen per herhaling.

Tatjana Simic, de knappe Kees Flodder, stapt niet naar de rechter. Zij heeft destijds een aparte overeenkomst gesloten met RTL Nederland. (TV)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties