Ze mocht zich al gaan verantwoorden voor rijden onder invloed, drugsgebruik en andere criminele zaken maar nu wordt Paris Hilton voor de rechter gesleept voor… haar blonde lokken. Ze had namelijk een deal met een bedrijf van hairextensions maar lapte het contract aan haar laars.
Want, zoals het La Hilton betaamt, verscheen ze in 2008 ten tonele met wel degelijk extensies in haar haar, alleen waren die van een andere firma. En dus sleept haar andere sponsor haar voor de rechtbank om een schadevergoeding te eisen van de blonde hotelerfgename.
De firma eist nu maar liefst 30 miljoen euro, een bedrag dat er op zijn zachtst gezegd niet naast is. Dat is trouwens ook het tienvoudige van wat Paris betaald kreeg om met de extensies op haar hoofd rond te lopen. Benieuwd hoeveel ze effectief uit haar hoed zal mogen toveren. (HH)





Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties