Ignace Crombé trekt stekker uit Miss Belgian Beauty News
Ignace Crombé trekt stekker uit Miss Belgian Beauty
News

Ignace Crombé trekt stekker uit Miss Belgian Beauty

Wat de meesten al dachten, werd vandaag bevestigd: er zal geen Miss Belgian Beauty-verkiezing zijn dit jaar. Gooit Ignace Crombé na 18 jaar definitief de handdoek in de ring of is dit gewoon een sabbatjaar? We vroegen het aan de huidige Miss Belgian Beauty, Yoni Mous, en aan misskenner Filip Vanden Berghe.

“Ik heb gisteren inderdaad vernomen dat er geen Miss Belgian Beauty-verkiezing zal zijn dit jaar”, aldus Yoni Mous. “Ik heb eigenlijk geen idee of er volgend jaar wel een komt, maar ik denk persoonlijk dat hij gewoon opnieuw sponsors gaat zoeken om er volgend jaar opnieuw in te vliegen.”

Toch is de huidige miss niet echt tevreden over de gang van zaken. “Ik heb Ignace zelf nog niet gehoord en dat vind ik spijtig. Ik heb gisteren van Q-Music (beluister interview) moeten vernemen dat er geen verkiezing zou komen. Ik had toch wel verwacht dat hij mij zelf zou inlichten. Maar goed, het is nu zo. Hij heeft natuurlijk ook van een ander moeten horen dat ik meestap in de verkiezing van Misses Globe, maar daar heeft hij natuurlijk niet veel mee te maken. Nu ben ik dus twee jaar miss, er zijn ergere dingen.”

Ook Filip Vanden Berghe, dé misskenner van Vlaanderen, gelooft niet dat dit het einde is. “Eigenlijk had ik verwacht dat Ignace met een verrassing van formaat zou komen en de verkiezing toch zou organiseren. Het zou een statement geweest zijn. Hij heeft dit jaar al voor een aantal stunts gezorgd – de jenever en de zangcarrière van Patricia – maar dat hij de verkiezing dit jaar zou annuleren, had ik echt niet verwacht. Goed, we hebben het natuurlijk wel over Ignace Crombé, dit is echt niet het definitieve einde. Ik ben er van overtuigd dat er volgend jaar opnieuw een verkiezing is.”

Volgens Vanden Berghe heeft de beslissing van Ignace niets te maken met de concurrentie van Miriam. “Ik geloof in de verkiezing die Miriam wil organiseren. Ze vertrekt uit het verhaal van de bedrogen vrouw en daar zullen veel sponsors in geloven, maar Ignace zal zich daardoor zeker niet laten doen.”

Ondertussen hebben we Ignace aan de lijn gehad en hij ontkent het hele verhaal. Het interview met de Missmaker kan je hier lezen. (KC)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties