Yolanthe Cabau van Kasbergen (24) heeft een bijzondere onthulling gedaan over haar borsten. De verloofde van voetballer Wesley Sneijder, en ex van schlagerzanger Jan Smit, verklaarde dat ze elke maand een andere cupmaat heeft.
“Waarom lijken je borsten zo groot”, wilde interviewster Bridget Maasland van RTL Boulevard weten. “Ze zijn de ene maand groter dan de andere maand”, antwoordde Yolanthe die er – toeval of niet – was om haar nieuwe badpakkenlijn te promoten.
Waarom die cupmaat een jojo is? “Het ligt er aan hoeveel ik eet”, verduidelijkte de Spaans-Nederlandse presentatrice nog.
Yolanthe Cabau van Kasbergen stapt deze zomer in het huwelijksbootje met Sneijder, momenteel aan de slag bij Inter Milan. (BP)







Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties