Volgens de Spaanse krant Marca heeft Robinho in een gesprek met voorzitter Ramon Calderon en trainer Bernd Schuster aangegeven dat hij toch liefst zou vertrekken. De Braziliaan heeft zijn zinnen op een transfer naar Chelsea gezet, waar zijn landgenoot Luiz Felipe Scolari op zijn komst zou aandringen.
Robinho kreeg van Real een verbeterd voorstel waarin hij zijn jaarsalaris verdubbeld zag naar 4 miljoen euro, maar bij Chelsea zou hij zelfs 6 miljoen kunnen verdienen per jaar. Real ziet in Robinho een sleutelspeler en wil hem liever niet laten vertrekken. (RV)





Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties