Paris Hilton upskirt (fotospecial) News
Paris Hilton upskirt (fotospecial)
News

Paris Hilton upskirt (fotospecial)

Dat we geen nieuws meer over Paris Hilton gingen brengen. Dat spraken we afgelopen vrijdag onderling af. Welgeteld vierentwintig uur hield ons Hilton-embargo stand. Want zaterdag botste een van onze fotografen op de rijkste blondine ter wereld in Saint-Tropez. En hij mocht foto’s nemen van wat er allemaal leeft onder de rok van Paris.

Paris Hilton feest nog steeds de sterren uit de hemel in de meest exclusieve clubs van Saint-Tropez. En dat u ze daar geen plezier kan doen met een Cara-pils berichtten we u vorige week al. Nu wil het toeval dat een van onze fotografen momenteel ook de grote Jan uithangt in het Franse oord van verderf. Dat kan hij niet met de pré die hij hier trekt. Dat kan hij dankzij zijn handel in blanke slavinnen.

Mensenhandel verdient niet slecht want afgelopen zaterdag belandde hij in dezelfde exclusieve club als Paris Hilton. La Hilton en onze man geraakten aan de praat en van het een kwam het ander. Na de zestiende Gin-Tonic vroeg onze fotograaf aan Paris of hij wat foto’s van haar muis mocht nemen. De rijke blondine stemde in. “Alleen Clint mag dat”, voegde ze eraan toe.

En zo had het verhaal kunnen lopen als onze fotograaf inderdaad tonnen geld met zijn blanke slavinnen verdiende. De waarheid is dat een wakkere feestganger die wél centen heeft de foto's naar ons doorstuurde. Dankzij hem en hem alleen staart u nu naar de Champs Elysées van Parijs anno 2010. (SF)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties