Salma Hayek hysterisch door slang (video) News
Salma Hayek hysterisch door slang (video)
News

Salma Hayek hysterisch door slang (video)

Actrice Salma Hayek werd helemaal hysterisch toen een slang naar haar toe kroop tijdens een interview over haar nieuwe film Grown Ups. De 43-jarige actrice sprong uit haar stoel toen ze de slang zag en kroop in de nek van een collega. En neen, ze was niet aan het acteren.

‘Somebody do something! Nooooo!’, schreeuwde Salma, die ooit nog met een slang danste in de film From Dusk Till Dawn. In het echte leven houdt ze wat minder van de reptielen. Ze sprong daarom doodsbang in de nek van actrice Maya Rudolph.

Hayek liet het niet te erg aan haar hart komen, want na het interview stapte ze meteen op het vliegtuig op om haar promotour verder te zetten. Vrouwen die niet al te lang in de hysterie blijven hangen, zijn vrouwen naar ons hart. (BF)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties