De populariteit van Jean-Marie Pfaff is blijkbaar over zijn hoogtepunt heen. Vandaag raakte bekend dat de voor december geplande tweede editie van het glossy magazine Jean-Marie niet zal verschijnen. De verkoop van het eerste nummer viel vooral in België enorm tegen.
In België gingen er van het blad minder dan tienduizend exemplaren over de toonbank, nog niet de helft van de totale verkoop in Nederland. “Ik heb geen verlies gemaakt, maar het heeft me ook niets opgebracht”, zegt de Nederlandse uitgever Erwin Asselman in Het Laatste Nieuws.
Volgend jaar wil de uitgever het nog eens opnieuw proberen met een andere formule waarin ook de andere Pfaffs meer aan bod zullen komen. Als dat niet werkt, houdt Asselman het voorgoed voor bekeken. Misschien Goedele eens bellen? (KF)







Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties