Lokeren - Standard 4-1
Lokeren heeft voor een nieuwe verrassing gezorgd in play-off 1. Het 'kleine kneusje' won oververdiend van 'de ploeg van de play-offs' Standard. De Waaslanders wonnen op Daknam met duidelijke 4-1 cijfers. Twee doelpunten van Harbaoui in de tweede helft maakten het verschil.
Benjamin Mokulu bracht de thuisploeg al na 9 minuten op 1-0. Nill De Pauw verdubbelde de voorsprong na 24 minuten. Iets voorbij het half uur milderde Paul-José Mpoku voor Standard.
Halfweg de tweede periode bezegelde Hamdi Harbaoui het lot van de Luikenaars met twee treffers in vijf minuten, goed voor 3-1 en 4-1.
Na vijf gespeelde wedstrijden blijft Lokeren voorlopig echter laatste met 30 punten. Standard kampeert voorlopig op de derde plek met 35 punten.
Zondag staan in play-off I Racing Genk-Club Brugge (18u) en Zulte Waregem-Anderlecht (20u30) op het programma.
Foto: PN Harbaoui verschalkt Standard-doelman Kawashima





Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties