Eén-presentator en Studio Brussel-man Sam De Bruyn heeft klappen gekregen toen hij afgelopen weekend ’s nachts op weg was naar huis in Ledeberg.
Hij was net gaan dj’en op enkele Chirofuiven en was daarna nog uitgeweest in Club 69 toen onbekenden het op hem hadden gemunt. Het zou om een geval van happy slapping gaan.
De Bruyn kwam er met een kleine kneuzing van af, maar koelde zijn woede wel via Twitter. “Net klop gehad. Zomaar. Chance dat ‘m ni deftig kon meppen’, twitterde hij.
Enkele jaren geleden verhuisde De Bruyn na een soortgelijk incident uit Antwerpen.
Net klop gehad aan de reep. Zomaar. Happy fucking slapping. BLIJF UIT MIJN STAD, achterlijke eikels!! Chance dat’m ni deftig kon meppen ..
— Sam De Bruyn (@sam_debruyn) May 12, 2013
ToVe Archieffoto








Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties