De volgende generatie van Mazda's bekende roadster gaat evenveel mogelijkheden tot personalisering krijgen als de Mini en de Fiat 500, zo vertelde een insider aan What Car?. Met deze extra mogelijkheden willen ze de band tussen de auto en zijn eigenaar verder bevorderen. Van gepersonaliseerde sleutels tot bloemetjes-stickers, ze zullen ongetwijfeld wel wat ideetjes halen bij hun nieuwe partner, de Fiat groep.
Eerder raakte reeds bekend dat Mazda gaat samenwerken met Alfa Romeo (welke deel is van de Fiat groep) omtrent de nieuwe MX-5. De nieuwe roadster zou arriveren in 2015. Onder de kap moet een 1.3 turbo viercilinder liggen welke een 200 pk zou voortbrengen. Koppel dit aan de eerder geplande gewichtsbesparingen en we hebben weer iets om naar uit te kijken in 2015.
What Car?
Lees meer autonieuws op autofans.be





Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties