Eurosport: "Jacques Rogge is een Fransman" (video) Saloon
Eurosport: "Jacques Rogge is een Fransman" (video)
Saloon

Eurosport: "Jacques Rogge is een Fransman" (video)

Jaja, de Belgen hadden altijd reden om enorm trots te zijn dat onze landgenoot Jacques Rogge het voorzitterschap kreeg van het Internationaal Olympisch Comité... Maar wat blijkt? Rogge is 'nen Camembert' geworden! Dat zegt Eurosport toch.

Dat Rogge plots Fransman is, zegt Eurosport in een kort interview over het zogeheten 'foutloos' parcours dat Rogge heeft gereden met de organisatie van de Olympische Spelen in Londen. Dan vergeten we natuurlijk even voor het gemak dat Londen vol is gezet met raketafweersystemen, het drankschandaaltje van Gijs en de dopingfraude hier en daar, maar soit.

Toch moeten hardline-Belgicisten zich nu geen zorgen maken want inmiddels heeft een IOC-woordvoerder Rogge's plotse overstap ontkend in een gesprek met John McEnroe. Die laatste vroeg: "Is Rogge een Zwitser of een Fransman?" Daarop antwoordde de official "Hij is een Belg." Waarop McEnroe: "Ik was al warm. Ze spreken toch allemaal Frans." Tja. Bekijk de video van de Eurosport-fail hieronder (AN):

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties