Astrid Bryan: "Mijn ex-vriendje is nu voor de mannen" News
Astrid Bryan: "Mijn ex-vriendje is nu voor de mannen"
News

Astrid Bryan: "Mijn ex-vriendje is nu voor de mannen"

Da’s wel straf: het ex-vriendje van Astrid Bryan was vroeger hetero. Maar sinds hij het uitmaakte met de amazing star valt hij alleen nog op mannen.

Tanguy Ottomer, dat is de ex van Astrid. Op en top Antwerpenaar en thans opnieuw single. “Ik heb wel een paar serieuze relaties gehad, maar nu stort ik me volledig op mijn carrière als personal shopper en stadsgids in Antwerpen”, zo vertelt hij in Blik.

Ook Astrid weet ervan: “Tanguy valt nu op mannen. Na mij heeft hij beslist dat vrouwen niks voor hem zijn.” Zou dat een lot zijn dat den John ook nog te wachten staat? (SL)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties