Het ziet eruit als een zwaar getrukeerd beeld, tenzij Paris SuperMario aan het helpen is bij het strikken van zijn veters natuurlijk, maar volgens de gespecialiseerde pers zijn de twee dus wel degelijk samen gespot op Ibiza. Gezien hun vermeende IQ een absoluut droomkoppel in de maak dus.
Ah, Ibiza, voorheen het party-eiland waar we onbezorgd in de drank (en andere dingen) konden vliegen, nu blijkbaar ook het resort voor mislukte sterren als Paris Hilton waar ze nog maar eens haar waardeloze dj-talenten op de mensheid kan loslaten. Hopelijk niet binnen gehoorafstand maar wel in de buurt dook daar plots ook EK-ster Mario Balotelli op. En SuperMario had volgens The Sun wel oog voor de blondine. De twee zouden naar verluidt “meermaals in een innige omhelzing” zijn gespot.
Balotelli lust er trouwens duidelijk wel pap van sinds zijn doortocht op het EK. De Italiaanse superspits werd al verschillende keren in vrouwelijk gezelschap gezien sinds zijn ex-vriendin Raffaella Fico liet weten dat ze zwanger is van zijn kind. Al wacht SuperMario daarvoor nog altijd de resultaten van de DNA-test af.










Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties