België verrassend door naar finale Songfestival (video) News
België verrassend door naar finale Songfestival (video)
News

België verrassend door naar finale Songfestival (video)

België heeft zich geplaatst voor de finale van het Songfestival van komende zaterdag. De 18-jarige kandidaat Roberto Bellarosa, afgevaardigd door de Franstalige omroep RTBF, kon in het Zweedse Malmö wel degelijk overtuigen.

Bellarosa vertolkte een Engelstalig nummer 'Love Kills'. De bookmakers geloofden niet in de kansen van België, maar Songfestival-kenner André Vermeulen had wel gedacht dat de Waalse jongeman kon doorstoten, "dankzij zijn Bambi-ogen, die televotende tienermeisjes zouden moeten overtuigen."

In Vlaanderen waren ook heel wat ogen gericht op de Nederlandse inzending. Onze Noorderburen vaardigden zangeres Anouk af en die haalde de finale ook.

Hoeveel punten België heeft gekregen en welke landen in ons land de meeste stemmen behaalden, wordt pas zaterdag bekendgemaakt. Het Eurovisiesongfestival, het grootste liedjesfestival van Europa, vindt dit jaar voor de 58ste keer plaats. Vorig jaar won Loreen voor Zweden.

Bellarosa had wel een vreemd overwinningsritueel in huis:

Ook Anouk en Nederland gaan door:

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties