Wang Zhijia, een Chinees die tien jaar geleden uit een gevangenis wist te ontsnappen, nam een andere identiteit aan en ging aan de slag als…cipier.
De Aziaat moest van de rechter naar de cel nadat hij zijn vrouw had aangevallen met een baksteen.
Na zijn ontsnapping nam Wang de naam van zijn broer over. In 2008 vervoegde hij het politiekorps in de oostelijke provincie Anhui. Twee maanden geleden werd hij er cipier.
De nu 37-jarige Chinees werd toch ontmaskerd. Politiecontroles brachten aan het licht dat twee mensen dezelfde naam en hetzelfde identiteitskaartnummer gebruikten.
De vrouw van Zhijia is al hertrouwd. Ze heeft nog altijd last van hoofdpijn, geheugenverlies en doofheid.
Archiefbeeld: PhotoNews










Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties