De regerende Miss België, Cilou Annys, maakt er een potje van in de BV-kookwedstrijd MasterChef. De 19-jarige Brugse gaat af als een gieter en barst in tranen uit als topchef Stéphane Buyens haar de levieten leest. “Ik was enorm moe en had gewoon een zwak moment”, aldus het mooiste meisje van het land.
Miss Cilou neemt het in het vtm-programma MasterChef op tegen autocoureur Anthony Kumpen en musicalman David Davidse. Hoewel, het wordt al snel duidelijk dat ze géén keukenprinses is.
“Ik vrees een kleine afgang”, aldus het arme meisje.
Ze hield het aan het fornuis niet droog, maar heeft daar zo haar redenen voor.
“Ik dacht dat ik zou meedoen aan een leuk en luchtig tv-programma met BV’s. Maar toen begon de oudste van de twee chefs op mijn kap te zitten à la Gordon Ramsay, dat ik moest stoppen met wenen en zo. Ik vind dat je van iemand van negentien niet kunt verwachten dat ze kan koken als een masterchef.”
Zo is dat ook. Maar het gewone West-Vlaamse meisje, dat ze een half jaar terug nog was, ondervindt steeds meer dat het er hard aan toegaat in het licht van de tv-spots.
Chef-bullebak Buyens vindt dat Cilou nogal lichtvoetig de studio binnenfladderde. “Ze was totaal niet voorbereid. Volgens mij had ze het programma te licht opgevat. Haar tranen waren vervolgens een geval van stress.”
Als ze de lens verleidt heeft Cilou daar gelukkig veel minder last van, zoals u in deze fotoshoot voor P-Magazine kan zien.
(BF)





Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties