Wie vorige week naar Komen Eten keek op VT4, heeft waarschijnlijk heel wat afgelachen met Johan uit Wetteren, de man die naar eigen (herhaaldelijk) zeggen ‘Den Besten’ is in alles. Maar volgens een anonieme bron is hij vooral ‘den besten’ in het oplichten van mensen. De man zou een strafblad hebben van hier tot in Scheldewindeke.
“Misbruik van vertrouwen, diefstal, handel in namaak, oplichterij, uitschrijven van ongedekte cheques, ... Vraag maar eens na in Gent: iedereen kent hem, niet als zakenman maar als gangster. Vroeger was zijn bijnaam trouwens ‘De Witte’ omdat hij cocaïne dealde”, vertelt een anonieme getuige in Story. Serieuze aantijgingen, lijkt ons maar niet geheel onwaar.
De man zou veroordeeld zijn voor het verkopen van valse Rolex-horloges en dat werd ooit bewezen door Luk Alloo in een undercoverreportage. De presentator kreeg toen trouwens zelf een boete wegens ‘mededaderschap’. Daarnaast werd Johan ook al veroordeeld voor verboden wapendracht.
Kan allemaal wel zijn, maar toch beweert de zakenman dat hij nu zijn leven gebeterd heeft. “Dit is niets meer dan een wraakactie van mijn ex-vrouw. We liggen al jaren in conflict over het bezoekrecht. Ik heb haar vroeger laten genieten van een luxeleven, nu woont ze in een groezelige sociale wijk. Moet ik nog meer zeggen.” Daar komt nog een staartje aan, denken wij dan... (HH)







Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties