Mooie liedjes duren niet lang. De twee panda's die Di Rupo wist te strikken voor zijn Zoo in het mondaine Bergen, Pairi Daiza - een zoo ergens gelegen in een boerengat om u tegen te zeggen, waren het daar al grondig beu en zijn ontsnapt. Ze kozen eieren voor hun geld en trokken naar de habitat waar ze liever in verbleven.
De beestjes waren blijkbaar ferm ongelukkig daar in Pairi Daiza. Niet alleen was de naam van de zoo onmogelijk te onthouden, maar de zoo lijkt wel neergeplant te midden van kilometers velden zonder een teken van beschaving in de buurt. Nee, de keuze voor de Bergense zoo lijkt ons niet echt ingegeven door geheel objectieve motieven. Panda's in Antwerpen, dat had volgens ons een beter idee geweest. En gezien de Antwerpse Zoo zelfs niet de kans gekregen heeft om mee te dingen naar de panda's, voelen de beestjes zich alsof ze koudweg bij een stieffamilie zijn geplaatst waar ze band noch voeling mee hebben.
Dus besloten ze om zelf in actie te schieten. Of hoe Chinese panda's de Belgische scheefgetrokken situatie eigenhandig rechtzetten, kijk maar even mee! (KA)










Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties